Medarbejdere hos TL Red Liv

Herunder har du mulighed for at se medlemmerne af teamet bag TL Red Liv samt kontaktoplysninger. Alle vores medarbejdere har ren straffeattest samt børneattest.

Lone Andersen
Instruktør i førstehjælp

+45 51 71 91 89
lone@tlredliv.dk

Mere info

Charlotte Engsig Bro Andersson
Underviser i babyførstehjælp

+45 51 71 91 89
info@tlredliv.dk

Mere info

Thomas Lund Asferg
Indehaver og Instruktør

+45 51 71 91 89
thomas@tlredliv.dk

Mere info

Frederikke From
Instruktør førstehjælp

+45 51 71 91 89
frederikke@tlredliv.dk

Mere info

Jan Gluich Hansen
Instruktør

+45 51 71 91 89
info@tlredliv.dk

Mere info

Nikolaj Hviid
Instruktør

+45 51 71 91 89
info@tlredliv.dk

Mere info

Mark Jensen
Kostvejleder

+45 51 71 91 89
info@tlredliv.dk

Mere info

Jørgen Jespersen
Instruktør og underviser

+45 51 71 91 89
jorgen@tlredliv.dk

Mere info

Seychelle Krestina Jørgensen
Underviser i babyførstehjælp

+45 51 71 91 89
info@tlredliv.dk

Mere info

Rene Klaus Meier
Produktansvarlig Eqology

+45 51 71 91 89
rene@tlredliv.dk

Mere info

Alf Dahl Nielsen
Medhjælper

+45 51 71 91 89
info@tlredliv.dk

Mere info

Susanne Nielsen
Souschef og Instruktør

+45 51 71 91 89
susanne@tlredliv.dk

Mere info

Camilla Schou
Instruktør massage og underviser i babyførstehjælp

+45 51 71 91 89
camilla@tlredliv.dk

Mere info